![](https://andreaskatsaniotis.gr/wp-content/uploads/2018/02/15.7.jpeg)
07 Απρ Συνάντηση με παραγωγικούς φορείς της Αχαΐας
Συνάντηση με παραγωγικούς φορείς της Αχαΐας
![15.7 15.7](https://andreaskatsaniotis.gr/wp-content/uploads/2018/02/15.7-1100x590.jpeg)
Συνάντηση με τους παραγωγικούς φορείς της Αχαΐας θα έχει αύριο το απόγευμα ο Γενικός Γραμματέας Ενημέρωσης και Επικοινωνίας και Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας, Ανδρέας Κατσανιώτης. Στόχος της εκδήλωσης που θα διεξαχθεί στην αίθουσα «Σεμέλη» στην Πάτρα, είναι η παρουσίαση των κυρίων θέσεων του κ. Κατσανιώτη για την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας και η ανταλλαγή απόψεων για τα κρίσιμα ζητήματα που αφορούν στον τόπο.
Τις επόμενες ημέρες θα πραγματοποιηθούν ανάλογες συναντήσεις του Υποψήφιου Περιφερειάρχη με τους παραγωγικούς φορείς Αιτωλοακαρνανίας και Ηλείας.