![](https://andreaskatsaniotis.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΥΠΕΞ-ΔΡΑΣΕΙΣ-32-2.png)
26 Δεκ Θετικός στην COVID-19
Posted at 14:33h
in ΝΕΑ
Θετικός στην COVID-19
![ΥΠΕΞ-ΔΡΑΣΕΙΣ-32 (2) ΥΠΕΞ-ΔΡΑΣΕΙΣ-32 (2)](https://andreaskatsaniotis.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΥΠΕΞ-ΔΡΑΣΕΙΣ-32-2.png)
Υποβάλλομαι καθημερινά σε διαγνωστικές δοκιμασίες και ο μοριακός έλεγχος PCR με έβγαλε θετικό. Με βρίσκει όμως τριπλά εμβολιασμένο και προς το παρόν χωρίς συμπτώματα. Ο COVID-19 είναι γύρω μας και ο μόνος τρόπος να τον αντιμετωπίσουμε είναι τα εμβόλια και η μάσκα για να μην θέσουμε σε κίνδυνο τους εαυτούς μας και τους αγαπημένους μας.